ЧЕТИРИ ВОЗАЧА ЗАДРЖАНА НА ТРЕЖЊЕЊУ: Полиција у Јужнобачком округу за дан отркила и санкционисала 305 прекршаја

Љиљана Прерадовић

14. 01. 2025. у 15:13

ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 13. јануара, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 305 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

ЧЕТИРИ ВОЗАЧА ЗАДРЖАНА НА ТРЕЖЊЕЊУ: Полиција у Јужнобачком округу за дан отркила и санкционисала 305 прекршаја

Г.Шљивић

На овом подручју, из саобраћаја је искључено 13 возача и четири возила, а задржано је пет возача, четири јер су возили под дејством алкохола, а један због могућности одласка у иностранство. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.

У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодилo се девет саобраћајних несрећа, у којима су четири особе задобиле лаке телесне повреде.

У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодило се пет саобраћајних несрећа, у којима су четири особе лакше повређене.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СВЕ ВЕЋИ ХАОС СА НАРКО-КАРТЕЛОМ ПРЕД МУНДИЈАЛ: ФИФА одузима Мексику ово домаћинство?!