СУТРА САХРАНА АЊЕ РАДОЊИЋ: У Параћину отворена књига жалости, грађани одају пошту трагично преминулој девојци (ФОТО)
ПЕТНАЕСТА жртва несреће на Железничкој станици у Новом Саду Ања Радоњић (24) биће сахрањена у свом родном Бошњану, код Параћина, у среду, у 12.30 сати.
Фото: принтскрин/ртв.парацин.рс
Поводом њене трагичне смрти, коју је успевала да избегне читавих седамнаест дана борећи се за живот у Клиничком центру Војводине, у Параћину је данас први дан тродневне жалости која ће трајати до четвртка, 21. новембра.
У Спортском центру „7. јул“ налази се књига жалости у коју се могу уписати сви који на овај начин желе да одају пошту суграђанки чији се живот окончао услед тешких повреда које је задобила рушењем бетонске надстрешнице Железничке станице у Новом Саду првог дана новембра.
Фото: З. Рашић
Упис у књигу жалости трајаће до четвртка, а Параћинци за њу још увек пале свеће код Споменика страдалим ратницима из Првог светског рата.
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)