БУКНУЛА ВАТРА У ФАБРИЦИ ПЕЛЕТА У ЧАЧКУ: Ватрогасне екипе одмах стигле на лице места
ТОКОМ поподневних сати у фабрици пелета и дрвета у Чачку дошло је до пожара.
Фото: Unsplash
- На лице места одмах су упућене ватрогасне екипе, а захваљујући њиховој брзој интервенцији пожар је брзо локализован, потврђено је за агенцију РИНА.
Како је у питању место на ком се ради са дрветом и ситном пољевином, ради предострожности на лицу места остала је екипа Ватрогасне службе још неко време.
У овом пожару нема повређених, а колика је причињена штета биће накнадно утврђено.
(Телеграф)
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)