ОСАМ ПОВРЕЂЕНИХ, МЕЂУ КОЈИМА И ТРУДНИЦА: Ланчани судар у Булевару војводе Мишића у Београду
ОСАМ особа, међу којима и трудница, повређено је у ланчаном судару четири возила у Булевару војводе Мишића у Београду, код зграде БИГЗ-а.
Фото: Unsplash
Како РТС сазнаје, сви су задобили лакше повреде.
До удеса је дошло око 7 сати, у Булевару војводе Мишића, код зграде БИГЗ-а, у смеру ка граду.
У судару су учествовала четири возила – аутобус, теретно и путничко возило, као и возило за чишћење улица.
Повређена жена из аутомобила колима Хитна помоћи пребачена је у Ургентни центар.
Саобраћај је у том делу града успорен и стварају се велике гужве у смеру ка центру града.
БОНУС ВИДЕО:
КОЛИКО СМО БЕЗБЕДНИ У САОБРАЋАЈУ: Који су разлози све учесталијих саобраћајних несрећа
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)