ПАС ИЗУЈЕДАО ТРУДНИЦУ: Драма у Нишу, познато у каквом је стању будућа мајка

ТРУДНИЦА у петом месецу трудноће пре три дана задобила је повреду шаку након што ју је напао и угризао пас луталица у Нишкој Бањи.

ПАС ИЗУЈЕДАО ТРУДНИЦУ: Драма у Нишу, познато у каквом је стању будућа мајка

Фото: Д. Р.

Према речима Нишлијке Марине С., трудница је у петак шетала свог малтезера код термалног извора када их је напао пас, вероватно расе пит бул или стафорд, који је претходно примећен у близини коњичког клуба.

- Девојка је бранила некако свог пса, у једном тренутку успела је да пса одгурне у воду, али је он опет напао кад је изашао. Видно истраумирана, повређена, под стресом који за трудноћу и бебу може бити погубан. Не знам шта бих рекла за ово. Да ли смо ми сви који волимо и помажемо животиње са улице свесни колико ризика носи све ово? Да такви пси лутају улицама и буду без надзора. Само зато што нам их је жао - написала је Марина С. на Фејсбук страници "Стоп масакру над животињама у Нишу", преноси Блиц.

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!