ПОГИНУЛА ДЕВОЈКА СТАРА 18 ГОДИНА: Детаљи језиве саобраћајне несреће код Бањског Поља, четворо младих тешко повређено
У судару аутомобила и аутобуса на путу Бор - Бањско Поље, једна девојка је подлегла повредама, а четворо младих је теже повређено.
Фото: Shutterstock
Л.З. (18) из Бора преминула је у борској Општој болници упркос свим напорима лекара да је спасу. Ова девојка је данас око 17 сати непосредно пре скретања за Бањско Поље, изненада, мерцедесом, услед неприлагођене брзине, прешла на другу страну коловоза и директно се сударила са аутобусом који је долазио из супротног правца.
Лекари Опште болнице у Бору покушали су све да јој стабилизују повреде како би је хитно транспортовали за Београд. Нажалост, и поред бројних реанимација, није издржала.
У саобраћајној несрећи још четворо њених путника, младих око 18 година, задобило је тешке телесне повреде. Један од путника је са вишеструкимј преломима смештен на одељењу Централне интензивне неге, док је једна путница задобила прелом пршљена и сутра ће бити транспортована за Београд.
Увиђај је у току, а због великих гужви, возачи се крећу алтернативним правцем кроз Бањско Поље.
Препоручујемо
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)