ЈЕДНА ОСОБА ПОГИНУЛА, А 13 ПОВРЕЂЕНО: У Јужнобачком округу за викенд 21 саобраћајна несрећа
НА подручју Јужнобачког округа минулог викенда, односно од 15. до 17. септембра, догодила се 21 саобраћајна несрећа, у којој је једна особа погинула, једна је тешко, а 12 је лакше повређено.
Фото Танјуг
У том интервалу на подручју Града Новог Сада догодило се 15 саобраћајних несрећа, у којима је једна особа погинула, а седам је задобило лаке телесне повреде.
Полицијска управа у Новом Саду је за викенд на подручју Јужнобачког округа открила и санкционисала укупно 778 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
На овом подручју, из саобраћаја је искључено 86 возача и 11 возила, а задржано је девет возача.
Шест возача је задржано због вожње под дејством алкохола, а један се терети за прекршај насилничке вожње, јер је, у Новом Саду возио аутомобил са 2,18 промила алкохола у организму.
Двојица возача су задржана због понављања или настављања прекршаја.
Задржани возачи ће, уз прекршајну пријаву, бити приведени надлежном прекршајном судији.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)