ПОВРЕЂЕНЕ И ДВЕ ДЕВОЈЧИЦЕ (1.5): Детаљи саобраћајне несреће код Лесковца, отац деце задобио повреде опасне по живот
МАЂАРСКИ држављанин М.П.Л. (43) је, након слетања са ауто-пута у околини Лесковца, задобио повреде које су опасне по живот. Он се тренутно налази на операцији у нишком Универзитетско-клиничком центру(УКЦ).
Foto:D.Miljković
У овој несрећи су повређене и две једноипогодишње девојчице. УКЦ је саопштио да су хоспитализоване на Клиници за дечију хирургију и ортопедију, а да је дијагностика њихових повреда у току.
Њихов отац је задобио животно угрожавајуће повреде због којих је, након хитне дијагностике упућен на операцију.
- Утврђено је крварење у мозгу и можданим опнама, крварење у врату, вишеструки преломи ребара десно, са дефектом на зиду грудног коша, пнеумоторакс десно, контузија плућа и јетре уз оштећење ткива јетре – саопштио је УКЦ Ниш.
До несреће је дошло, око 13 часова, на ауто путу Ниш – Лесковац, у близини петље „Брестовац“. За сада није познат разлог због којег је путничко возило „киа“ слетело са пута док се кретало у смеру ка Лесковцу. Оно се зауставило када је ударило у заштитну ограду, а у смрсканом возилу је једна особа изгубила живот.
БОНУС ВИДЕО - КОМШИЈЕ У ШОКУ ПОСЛЕ УБИСТВА У МЛАДЕНОВЦУ: Душан био изванредан човек и сјајан мајстор
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)