НЕМА ПОЖАРА НА АДИ ЦИГАНЛИЈИ: Слике које се шире друштвеним мрежама дигле буру, а ево шта је у питању

Новости онлајн

22. 07. 2023. у 23:01 >> 23:39

НА ФЕЈСБУКУ су се појавиле фотографије на којима је приказано како гори познати ресторан на Ади ЦИганлији. Међутим, како се испоставило, пожара на Ади уопште није било већ су за сценографију која је дигла узбуну биле криве бакље. Информација да нема пожара потврђена је "Блицу" у МУП Србије. - Патрола је по пријави отишла на лице места, где је утврђено да није било пожара, већ да су паљене бакље, што је изазвало лажну узбуну - рекао је наш извор.

НЕМА ПОЖАРА НА АДИ ЦИГАНЛИЈИ: Слике које се шире друштвеним мрежама дигле буру, а ево шта је у питању

Фото Танјуг

Информација да нема пожара потврђена је "Блицу" у МУП Србије.

- Патрола је по пријави отишла на лице места, где је утврђено да није било пожара, већ да су паљене бакље, што је изазвало лажну узбуну - рекао је извор.

БОНУС ВИДЕО: ПОЖАР У ВОЈВОДЕ СТЕПЕ - Ватра куља из стана

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?