ЦРНА СРЕДА НА ПУТЕВИМА У ТИМОЧКОЈ КРАЈИНИ: Погинуо мушкарац код Савинца у Бољевцу (ФОТО)

НА ПУТУ Зајечар – Параћин код скретања за село Савинац у општини Бољевац догодила се тешка саобраћајна несрећа у којој је страдао педесетогодишњи мушкарац.

ЦРНА СРЕДА НА ПУТЕВИМА У ТИМОЧКОЈ КРАЈИНИ: Погинуо мушкарац код Савинца у Бољевцу (ФОТО)

Фото: Радио Магнум

До несреће је дошло вечерас око 19 сати и 45 минута када је аутомобила "опел фронтера", стар око 50 година, изненада изгубио контролу над возилом, прешао на супротну страну коловоза и након што је аутомобил ударио у браник, окренуо се на кров.

Несрећа се догодила на магистралном путу Зајечар – Параћин код скретања за село Савинац, на око пет и по километра од скретања за Бор.

На лице места одмах су дошле екипе полиције и Хитне медицинске помоћи. Увиђај је у току.

Ово је друга тешка саобраћајна несрећа која се догодила данас на путевима у Тимочкој крајини. Рано јутрос на путу Зајечар - Неготин, код скретања за Сиколе, погинуо је Никола Б. (31) из Неготина, са пребивалиштем у Нишу. Он је настрадао када је изненада изгубио контролу над својим "фиат стилом" и слетео са пута. Аутомобил се том приликом преврнуо на кров у оближњој њиви. Младићу нажалост није било спаса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом