НАСТРАДАО БИЦИКЛИСТА У НИШУ: Комби налетео на несрећног човека, није му било спаса

НИШЛИЈА (74) страдао је јутрос око 8.00 часова на Булевару цара Константина, пошто је на њега налетео комби београдских регистарски таблица.

НАСТРАДАО БИЦИКЛИСТА У НИШУ: Комби налетео на несрећног човека, није му било спаса

Фото: Новости

У Хитној помоћи су казали да је њихова екипа изашла на терен по позиву, али да су могли само да констатују смрт бициклисте.

Према речима очевидаца, старији човек је излазио бициклом са Кванташке пијаце на Булевар цара Константина, када је на њега налето комби марке “фијат”

У Полицијској управи у Нишу казали су да је о несрећи обавештено надлежно тужилаштво, а увиђајем ће бити утврђене околности које су довеле до обарања бициклисте.

БОНУС ВИДЕО: У ПИКАПУ СТРАДАЛЕ ДВЕ ОСОБЕ - Први снимци са места тешке саобраћајне несреће код Никшића

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

Коментари (0)

МИЛИОНИ У ХУМСКОЈ! Партизан договорио трансфер Вање Драгојевића