ПИЈАНА ИЗАЗВАЛА УДЕС: У Краљеву жена возила са 2,22 промила алкохола у крви
ППРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Краљеву искључили су из саобраћаја четрдесетдвогодишњу жену која је, управљајући „реноом“ у стању потпуне алкохолисаности, изазвала саобраћајну незгоду у Улици Димитрија Туцовића у центру града на Ибру.
Г.Шљивић
У овом удесу повређених није било, али је причињена материјална штета, док је алкотестирањем утврђено да је жена имала чак 2,22 промила алкохола у организму.
Њој је одређено задржавање до 12 сати и против ње ће бити поднета прекршајна пријава због насилничке вожње.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НАЈМАЊЕ 20 МРТВИХ У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Аутобус ударио у мост у Саудијској Арабији
28. 03. 2023. у 00:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)