ОД КУЋЕ ОСТАЛИ САМО ЗИДОВИ: Ватрена стихија у Рековцу оставила седмочлану породицу без крова над главом (ФОТО)

Зорица Глигоријевић

31. 12. 2022. у 07:00

У УЛИЦИ 8. марта у Рековцу изгорела је кућа седмочлане породице.

ОД КУЋЕ ОСТАЛИ САМО ЗИДОВИ: Ватрена стихија у Рековцу оставила седмочлану породицу без крова над главом (ФОТО)

FOTO: Privatna arhiva

Пожар се догодио у ноћи између среде, 28. децембра, и четвртка, 29. децембра. Власник куће М.М. је те ноћи у кући био с сином, снахом и четворо унучади. Сви су заспали.

М.М. је осетио густ црни дим и пробудио се. Кућа је била у пламену. Пробудио је укућане, сви су изашли. Задобили су лакше повреде.

Ватрогасци су брзо изашли на терен, али ватра је „прогутала“ читаву кућу. Пошто у њој више не могу да станују, смештај ће морати да потраже код родбине и пријатеља.

Узрок пожара се још испитује, а мештани Рековца претпостављају да га је изазвала грејалица.

БОНУС ВИДЕО -Саобраћајна незгода на делу Ибарске магистрале


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?