ВЕЛИКИ ПОЖАР У ЖЕЛЕЗНИКУ: Гори хотел - повређено најмање троје људи

Марија Стевановић
Марија Стевановић

19. 12. 2022. у 21:26

Вечерас се у насељу Железник у Београду запалио хотел.

ВЕЛИКИ ПОЖАР У ЖЕЛЕЗНИКУ: Гори хотел - повређено најмање троје људи

Фото: Н.Скендерија

Пожар је избио у улици Радних акција 93а, а најмање троје људи је повређено.

На терен је изашло 10 ватрогасаца.

Читав објекат је евакуисан.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИР ВЕЋ У МАРТУ, УКРАЈИНА ИДЕ НА ИЗБОРЕ И РЕФЕРЕНДУМ? Ројтерс ексклузивно објавио детаље мировног споразума, али једна ствар кочи све

МИР ВЕЋ У МАРТУ, УКРАЈИНА ИДЕ НА ИЗБОРЕ И РЕФЕРЕНДУМ? Ројтерс ексклузивно објавио детаље мировног споразума, али једна ствар кочи све

АМЕРИЧКИ и украјински преговарачи разговарали су о амбициозном циљу да Русија и Украјина постигну мировни споразум до марта, иако је тај рок вероватно нереалан због недостатка договора о кључном питању територије, према речима три извора упозната са разговорима, ексклузивно је објавио Ројтерс.

06. 02. 2026. у 22:55

ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

Ко је ЋЕРКА Миле Јововић? Иста мајка, наследила СРПСКЕ ГЕНЕ (ФОТО)