ДЕТАЉИ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ У ФУТОГУ: Возач погинуо, сувозач тешко повређен - младић ударио у тракторску приколицу
У ТЕШКОЈ саобраћајној несрећи јутрос у Футогу, погинуо је младић М.А. (24), док је сувозач А.К. (25) повређен, и превезен је у Ургентни центар Клиничког центра Војводине.
FOTO:S.Babović, Privatna arhiva
Према првим сазнањима, несрећа се десила јутрос око 4.30 сати у Улици Рада Кондића код броја 187, када је двадесетчетворогодишњи возач, из још неутврђених разлога предњим делом аутомобила "мерцедесом" ударио у задњи део тракторске приколице.
Услед задобијених повреда, возач је преминуо на лицу места, а његов сапутник је колима Хитне помоћи презен у Ургентни центар.
Полиција је на месту несреће обавила увиђај.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)