ВЕСЕЉЕ СЕ ПРЕТВОРИЛО У ХОРОР: Детаљи несреће на свадби код Ариља
СВАДБЕНО весеље у селу Висока код Ариља у суботу вече претворило се у прави хорор. Жена стара 67 година К. С. погинула је под свадбеном шатром, када ју је погодио предмет који је долетео споља и то у тренутку када је одјекнула снажна експлозија.
Фото: Д. Балшић
Према причи очевидаца, свадбено весеље се било захуктало, сви су играли, веселили се. У једном тренутку зачула се експлозија, највероватније се радило о експлозивној направи ручне израде, а могуће је и да је у питању била прангија. Од силине детонације парче метала или каменица пробила је платно шатре са задње стране и погодило директно несрећну жену у главу. Она је пала преко стола пуног хране и пића, одмах су притрчали сватови да помогну. Позвали су и Хитну помоћ.
Неколико младића унели су сву крваву жену у ауто и кренули су ка Ариљу. На пола пута срели су Хитну помоћ, али лекари су, нажалост, могли само да констатују смрт – сазнали смо од једног очевица.
За сада се не зна ни ко је нити како активирао експлозивну направу на око десетак метара од шатре. За сада, истрага се спроводи против Н. Н. лица против кога је поднета пријава за тешко дело против опште сигурности. Током недеље, како сазнајемо, истражни органи испитивали су већи број гостију са свадбе.
Несрећна жена која је погинула, родом је из Високе, а на весеље је дошла код својих рођака, који су удавали ћерку.
Према нашим сазнањима, домаћини весеља су у шоку, а младенци још не могу да верују да им се свадбено весеље завршило страшном трагедијом.
БОНУС ВИДЕО:
САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД СМЕДЕРЕВА: Погинуо возач комбија
Препоручујемо
ЈОШ ЈЕДАН ЛЕШ НА МАКИШУ: Тело мушкарца испливало на истом месту где и тело жене
18. 06. 2022. у 15:01
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)