ПОВРЕЂЕНА И ТРУДНИЦА: Детаљи тешке саобраћајне несреће у Ковину (ФОТО)
КОД Специјалне болнице за психијатријске болести Ковин догодила се тешка саобраћајна несрећа у којој је у директном судару два аутомобила повређено више особа, међу којима је, према писању медија, и трудна жена.
Фото: Д. Балшић
У пежоу су били трудница (26), муж и свекрва који су седели позади.
Трудниа је пребачена на неурохирургију у Београду, заједно са још једним момком. Остало двоје су лакше повређени и остали су у панчевачкој болници.
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У КОВИНУ: Четворо повређених у судару два аутомобила
05. 04. 2022. у 13:43
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ухапшен генерал Слободан Малешић и још три особе
05. 04. 2022. у 08:36
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)