ЈОШ УВЕК ТРАЈЕ ПОТРАГА ЗА КАТАРИНОМ: Нови детаљи страшне несреће код Владичиног Хана
НИЗ несрећних околности довело је до трагичног исхода несреће у којој је страдала Анђела М. из Предејана.
FOTO: Privatna arhiva
Како "Новости" сазнају, четири девојке из Предејана се у суботу у раним јутарњим сатима враћало са прославе. За воланом "голфа 5" је, према нашим новим сазнањима, била Анђела С.
Прве индиције са увиђаја говоре да се возило кретало неприлагођеном брзином јер је на коловозу било поледице. Због тога је "голф" слетео са моста и упао у Јужну Мораву.
Из кругова блиских истрази "Новости" сазнају и да је несрећна девојка возила под дејством алкохола, а да је имала пробну возачку дозволу, са роком важења до октобра.
У кориту Јуне Мораве је у јутарњим сатима пронађено тело Анђеле М. док екипа од седморице спасилаца још увек трагају за Катарином П.
Анђела С. и Кристина М. су прошле са повредама главе и огреботинама, ван животне опасности су и збринуте су у ЗЦ Врање.
Све четири девојке су из Предејана и старе су између 20 и 22 године. Више јавно тужилаштво је у склопу истраге ове несреће налоило обдукцију тела покојне девојке.
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)