НЕСРЕЋА НА ЧУКАРИЦИ: Судар аутомобила и камиона - једна особа хитно пребачена у Ургентни

ДАНАС око 15.30 дошло је до судара аутомобила и камиона на Чукарици код скретања за Рипањ.

НЕСРЕЋА НА ЧУКАРИЦИ: Судар аутомобила и камиона - једна особа хитно пребачена у Ургентни

Фото: Д. Ристић

Возач аутомобила хитно је пребачен у Ургентни центар.

Саобраћај у овом делу одвија се успорено - наизменичним пропуштањем.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

СНИМЦИ ВЕЛИКОГ НАПАДА НА КИЈЕВ: НАТО чланица хитно дигла авионе, Руси засули престоницу ракетама и дроновима (ВИДЕО)

РУСИЈА је током ноћи 6. јула покренула таласе ракета и дронова ка Кијеву и околном региону, при чему је погинуло најмање 10 људи, а најмање 56 је повређено, само неколико сати након што је председник Володимир Зеленски упозорио на још један велики напад на престоницу.

06. 07. 2026. у 07:49

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

ОВДЕ ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО, ОВДЕ СЕ И ЗАВРШИЛО... Најбољи стрелац у историји Бразила, Нејмар, опростио се од репрезентације у сузама (ФОТО)