"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Завршена обдукција Далибора (16) који је преминуо на утакмици на Ади Циганлији - сахрана данас
ОБДУКЦИЈА шеснаестогодишњег Далибора Ј. из Барајева, који је на утакмици на Ади Циганлији изненада пао и након тога преминуо на терену, завршена је.
Фото: Д. Миловановић
Сахрана младог фудбалера биће одржана данас на матичном гробљу у Барајеву, сазнају "Новости".
Родитељима није саопштен тачан узрок смрти Далибора Ј., а како сазнајемо, резултати обдукционог налаза биће им, као и надлежном тужилаштву, достављени најкасније у року од месец дана.
Засада се незванично сумња да је млади фудбалер преминуо или због можданог удара или зато што је престало да му ради срце, иако је, како тврде родитељи и тренер, прошао све лекарске прегледе који су показали да је дете потпуно здраво.
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА У БЕОГРАДУ: Дечак (16) преминуо током фудбалске утакмице на Ади Циганлији!
19. 09. 2021. у 14:27
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (1)