НАЈНОВИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О ТЕЛУ ПРОНАЂЕНОМ КОД НЕБОЈШИНЕ КУЛЕ: Сумња се да је у питању младић који се утопио пре неколико дана!
СПАСИЛАЧКЕ екипе извукле су јутрос леш мушкарца за ког се претпоставља да има око 22 године.
Фото: П. Милошевић
Како се незванично сазнаје, сумња се да је у питању младић који се утопио 24.06. у Земуну код Лида.
Идентитет и узрок смрти биће утврђен на обдукцији.
(Пинк)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТРАГЕДИЈА НА ДУНАВУ: Младић скочио у реку и није испливао, полиција тражи тело
24. 06. 2021. у 16:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)