ДЕЧАКА КОЈИ СЕ УТОПИО ГУРНУО ВРШЊАК: Детаљи трагедија у Оџацима, чувар базена глувонема особа
ТЕЛО десетогодишњег дечака Б. П. пронађено је синоћ око 22.20 сати у градском базену у Оџацима код Сомбора. Како је потврђено из Вишег јавног тужилаштва у Сомбору, њега је у базен гурнуло друго дете.
Фото: Депоситпхотос
- Дете је гурнуто у базен од стране другог детета. Неће бити кривичног поступка јер је дете кривично неодговорно, односно млађе од 14 година. Тачно је да је чувар базена глувонема особа, те да зато нико није чуо шта се догодило - каже тужилац Вишег јавног тужилаштва у Сомбору.
Током провера које је спровела полиција, утврђено је да је највероватније дечак (8) гурнуо десетогодишњака у базен, и да су они у том тренутку били сами на објекту.
У циљу утврђивања свих околности, и како би била узета изјава од 8-годишњег дечака, биће ангажовани Центар за социјални рад и дечји психолог.
Надлежно јавно тужилаштво наложило је и додатне провере како би се утврдила евентуална одговорност управе базена у Оџацима.
Препоручујемо
СКОЧИЛИ, А НИСУ ЗНАЛИ ДА ПЛИВАЈУ: Трагедија код Ловћенца, страдало двоје деце!
12. 06. 2021. у 19:54
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (2)