УХАПШЕНИ НА ДЕЛУ: Полиција привела двојицу осумњичених

Новости онлајн

19. 05. 2021. у 21:47

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду расветлили су више крађа на територији Сурчина, а против свих извршилаца биће поднете одговарајуће кривичне пријаве.

УХАПШЕНИ НА ДЕЛУ: Полиција привела двојицу осумњичених

Фото: Дарко Дозет

Полиција је у Јакову затекла у тренутку извршења кривичног дела крађа тридесетшестогодишњег и тридесетдеветогодишњег мушкарца.

Они се терете да су отуђили делове металних конструкција, а полиција их је затекла у тренутку кад су их уносили у аутомобил.

Такође, тридесетдеветогодишњи мушкарац се сумњичи да је у марту и априлу ове године учинио још две крађе, када је од оштећених украо већу количину алата.

У Сурчину су расветљене још четири крађе за које се терете двадесетдвогодишња и деветнаестогодишња девојка које су, како се сумња, крале различите производе из продавница.

Против свих осумњичених ће бити поднете кривичне пријаве у редовном поступку Трећем основном јавном тужилаштву у Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих