НОВА АКЦИЈА УПРАВЕ ЗА ТЕХНИКУ МУП СРБИЈЕ: Непримерени налог "Ћерке и тате досписивање" стиже из Хрватске
Припадници Службе за борбу против високотехнолошког криминала Управе за технику МУП Србије, поступали су по пријавама грађана у вези са налогом под називом „Ћерке и тате дописивање“ на друштвеној мрежи Фејсбук, а за коју се сумњало да служи за успостављање непримерене комуникације између одраслих и малолетних лица.
Фото: Профимедиа
По налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду, Одељења за ВТК , у комуникацији са компанијом Мета прибављени су релевантни подаци и извршене потребне провере, на основу којих је утврђено да се администратор предметног налога не налази на територији Србије, већ на територији Републике Хрватске и даље провере врше се у циљу утврђивања евентуалне комуникације са малолетним лицима.
О свим прикупљеним сазнањима биће обавештене надлежне институције Републике Хрватске и Европол, ради даљег поступања.
Министарство унутрашњих послова Републике Србије наставља да прати и реагује на овакве појаве, са циљем заштите малолетних лица у дигиталном простору.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)