ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ПРИТВОР: Осумњичени пајсером разбио главу младићу у Земуну

ТРЕЋЕ основно јавно тужилаштво у Београду поднело је Трећем основном суду у Београду предлог да одреди притвор до 30 дана према окривљеном П.З. (33), који се терети да је у уторак у Земуну алуминијумском шипком нанео телесне повреде другом младићу, након расправе око паркинг места.

ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ПРИТВОР: Осумњичени пајсером разбио главу младићу у Земуну

Д.Н.

Тужилаштво је предложило притвор за окривљеног због постојања околности које указују да ће боравком на слободи утицати на сведоке, као и да ће, због претходне кривичне осуђиваности, поновити кривично дело, саопштило је Треће основно јавно тужилаштво у Београду.

Полицијски службеници су донели решење о задржавању окривљеног П.З. због постојања основане сумње да је извршио кривично дело Насилничко понашање, а поводом догађаја који се у уторак 29. јула догодио у Земуну, у улици Марије Бурсаћ, због којег је дошло до тежег угрожавања спокојства грађана и ремећења јавног реда и мира.

Окривљеном се ставља на терет да је, након вербалног контакта са оштећеним Н.Р. (33) око паркинг места из аутомобила узео алуминијумску шипку којом је, као и рукама, задао оштећеном ударце у главу и тело и задао му телесне повреде.

На саслушању код јавног тужиоца окривљени је изјавио да су делимично тачни наводи кривичне пријаве.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - Хеликоптери Ка-32 и Супер пума у акцији гашења пожара у Каменој гори

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине