"ИМА ДА ТЕ УБИЈЕМ, ДА ТИ ЗАПАЛИМ СВЕЋУ" Скандал у врањском суду: Отац претио да ће убити сина
У ОСНОВНОМ суду у Врању, догодио се инцидент када је мушкарац пријавио свог оца да је након судског поступка који се води пред овим судом, претио да ће га убити, потврђено је Новостима у Основном јавном тужилаштву.
Фото: Ј.С.
Вербални сукоб је како сазнајемо кулминирао када је отац рекао сину: „Има да те убијем, да ти запалим свећу“.
Тужилаштво је затражило и изузимање видео снимака са сигурносних камера, ради утврђивања свих околности овог немилог догађаја.
Наложено је да се обави разговор са пријављеним, евентуалним сведоцима и жртвом, али је првентсвено је изречена забрана контакта и прилаза жртви насиља.
БОНУС ВИДЕО:
ФАКТОР РИЗИКА: Годину дана од нестанка Данке Илић
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)