ПРИПАДНИЦИ МУП СРБИЈЕ УХАПСИЛИ ДИЛЕРА: Крио супстанце за вештачке дроге

Загорка Ускоковић

16. 05. 2025. у 16:24

Припадници МУП, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су А. И. (37), због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

ПРИПАДНИЦИ МУП СРБИЈЕ УХАПСИЛИ ДИЛЕРА: Крио супстанце за вештачке дроге

Фото МУП

Претресом стана и других просторија у Београду где је осумњичени непријављено боравио, полиција је пронашла укупно 5,24 литара супстанце „GBL“, која се налази на Списку супстанци које се користе у недозвољеној производњи опојних дрога и психоактивних супстанци, спремне за даљу продају.

Такође, полиција је током претреса, пронашла и 1,18 грама опојне дроге амфетамин и 0,90 грама опојне дроге „МДМА“.

Осумњичени је, уз кривичну пријаву, приведен надлежном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ИМАМ ЉУБАВНИЦУ, ИМАО САМ ЈЕ И КАД САМ СЕ ОЖЕНИО: Миле Китић отворено о прељуби - Не постоји град где нисам имао девојку