"ОПЕРИСАО" ПО АУТОБУСИМА: Новосадска полиција расветлила 15 крађа, против осумњиченог биће поднета кривична пријава

НОВОСАДСКА полиција расветлила је 15 крађа, за које је осумњичен П.Х. (55) из овог града. Он се сумњичи да је претежно у градским аутобусима, Новосађанкама крао новчанике из рторбе или гардеробе.

ОПЕРИСАО ПО АУТОБУСИМА: Новосадска полиција расветлила 15 крађа, против осумњиченог биће поднета кривична пријава

Д.Н.

Полиција је идентификовала и пронашла П.Х, као и део украдених ствари.

По налогу јавног тужиоца, против њега ће бити поднета кривична пријава, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело крађа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)