ДЕЧАК (1) ПРИМЉЕН У БОЛНИЦУ, У ТОКУ БОРБА ЗА ЖИВОТ ТИНЕЈЏЕРА (14) Нови детаљи тешке саобраћајне несреће код Бечеја
У НЕСРЕЋИ која се данас догодила између Бечеја и Бачког Градишта повређени су дечак (1) и тинејџер старости око 14 година, незванично сазнају медији.
Фото: М. Анђела/Профимедиа
- Једанаестогодишњи дечак из Бечеја примљен је у Институт за здравствену заштиту деце и омладине Војводине у Новом Саду са лаким телесним повредама. Њему је пружена помоћ и налази се под сталним надзором лекара, а други дечак исто из Бечеја стар око 14 година смештен је примарно у Клинички центар Војводине са тешким телесним повредама. Он ће након дијагностике и санирања повреда такође бити пребачен у Институт за здравствену заштиту деце и омладине Војводине на даље лечење - прича за извор упознат са детаљима несреће.
Подсетимо, несрећа се догодила када су се директно сударила два аутомобила.
У несрећи су три особе погинуле, а три су повређене.
Према незваничним сазнањима за медије у директном судару учествовала су два аутомобила, и то "ситроен" и "голф".
На месту несреће налазе се лекари Хитне помоћи, припадници Ватрогасно - спасилачке јединице и полицајци који обављају увиђај.
(Блиц)
Препоручујемо
ТЕЖАК УДЕС КОД БЕЧЕЈА: Најмање троје погинулих, ватрогасци из три града на лицу места
06. 04. 2025. у 14:42
ЈЕДАН СРБИН ПОГИНУО, ДРУГОМ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Тешка саобраћајна несрећа у Немачкој
05. 04. 2025. у 18:14
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)