ПОКУШАЛИ ДА ИЗЛОВЕ 50 КИЛОГРАМА РИБЕ: Ухваћене рибокрадице код Ковина, полиција запленила опрему
МУШКАРЦИ стари 57, 47 и 26 година ухваћени су у покушају рибокрађе код Ковина и против њих ће бити поднете кривичне пријаве.
Фото: Ј.Ј.Баљак
Полиција је у сарадњи са рибочуварском службом ЈВП „Воде Војводине“ и ЈП „Војводинашуме“ затекла тројицу рибокрадица у чамцима, на мрестилишту где је забрањен риболов, и том приликом код њих пронашла око 50 килограма рибе.
Заплењен им је и чамац и мрежа за риболов, док ће кривичне пријаве бити поднете у редовном поступку надлежном тужилаштву у Смедереву.
Препоручујемо
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)