ОСУМЊИЧЕНОМ ЗА НАПАД НА СЕЛАКОВИЋА: Oдређено задржавање од 48 сати
ДЕЖУРНИ јавни тужилац Првог основног јавног тужилаштва у Београду одредио је вечерас задржавање у трајању од 48 сати осумњиченом за напад на министра културе Николу Селаковића, саопштено је из тог тужилаштва.
Фото: Printscreen RTS
-Дежурни јавни тужилац Првог основног јавног тужилаштва у Београду одредио је задржавање у трајању од 48 сати, у односу на осумњиченог М.Т.(1985) због постојања сумње да је извршио кривично дело Угрожавање сигурности из члана 138 став 3 у вези става 1 Кривичног законика, према оштећеном министру у Влади Републике Србије Николи Селаковићу, наводи се у саопштењу.
У наведеном року осумњичени ће бити бити саслушан на околност кривичног дела које му је стављено на терет, након чега ће јавност бити обавештена о даљем поступању, додају из Првног основног јавног тужилаштва у Београду.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо
ПЕТКОВИЋ О НАПАДУ НА СЕЛАКОВИЋА: Згрожен сам због мучког и срамног напада на мог колегу
08. 03. 2025. у 12:07
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)