ПРЕДСТАВИЛИ СЕ КАО ХУМАНИТАРЦИ, ПА ПОКРАЛИ БАКУ: Несвакидашњи случај крађе у Пријепољу, полиција ухапсила тројицу мушкараца
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Пријепољу, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом у овом граду, ухапсили су З. А. (70), М. А. (42) и С. П. (38) из Прњавора, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело крађа.
Д.Н.
- Они се сумњиче да су, представивши се као представници хуманитарне организације, од осамдесетогодишње жене украли новац, наводи се у саопштењу МУП - а.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: ПРВИ ПУТ У ИСТОРИЈИ СЕ ДЕШАВА ОВО У ФИРМАМА: Филиповић на 9:45 открива невероватан феномен
Препоручујемо
ВЕЛИКИ СТРАХ ЗАВЛАДАО У ЕВРОПИ Зеленског упозоравају: "Ништа не потписуј"
ЕВРОПСКИ челници потајно саветују украјинског председника Володимира Зеленског да буде опрезан поводом напора Сједињених Држава да постигну мировни споразум са Русијом.
07. 12. 2025. у 08:38
НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар
ОТКРИВЕНИ су нови детаљи из истраге трагичне саобраћајне несреће у којој су страдали Ана Радовић (20) и Александар Масалушић (37).
07. 12. 2025. у 07:16
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)