ПОНОВИО ПРЕКРШАЈ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Неготинцу 20 дана затвора и привремено одузимање возила

ЗБОГ тога што је возио без возачке дозволе, а двапут је осуђиван због тежих саобраћајних прекршаја, педесетосмогодишњи возач је у Неготину остао привремено без свог "пежоа".

ПОНОВИО ПРЕКРШАЈ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Неготинцу 20 дана затвора и привремено одузимање возила

Фото: С.М.Јовановић

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе граничне полиције, приликом контроле на Граничном прелазу Мокрање, искључили су из саобраћаја педесетосмогодишњег возача „пежоа” који је управљао возилом без возачке дозволе.

Саобраћајна полиција у Неготину, по скраћеном поступку, привела је педесетосмогодишњака судији за прекршаје у Неготину, који му је изрекао казну затвора од 20 дана.

Овом мушкарцу је привремено одузет  „пежо“ до окончања поступка, јер је у последње две године два пута правоснажно осуђиван за теже прекршаје.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена