НА ПЕШАЧКОМ "ПОКОСИО" МАЛОЛЕТНИЦУ, ОНА ЖИВОТНО УГРОЖЕНА: Притвор возачу осумњиченом за саобраћајку
Јавни тужилац Трећег основног јавног тужилаштва у Београду је саслушао З.Б. (61) на околности извршења кривичног дела тешка дела против безбедности јавног саобраћаја.
Фото: Новости
Њему се ставља на терет да је 12.јуна на обележеном пешачком прелазу, аутомобилом којим је управљао, ударио и на коловоз оборио малолетну оштећену која је услед ударца задобила тешке телесне повреде опасне по живот.
Имајући у виду да је у даљем току кривичног поступка потребно испитати у својству сведоке очевице предметног догађаја, по предлогу Тужилаштва Трећи основни суд у Београду је према окривљеном одредио притвор.
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)