КРИВИЧНА ПРИЈАВА КЛАДОВЉАНИНУ: Омогућио познаницима да пуше марихуану?
КЛАДОВСКА полиција поднела је кривичну пријаву против двадесетчетворогидшњег суграђанина кога терети да је поизводио, продавао наркотике и омогућавао другима да пуше марихуану.
Фото: С.М.Јовановић
Припадници Министарства унутрашњих послова у Кладову, по налогу Основног јавног тужилаштва у Неготину, поднеће кривичне пријаве у редовном поступку против двадесетчетворогодишњег мушкарца из Кладова, у чијем су стану пронашли мању количину марихуане, 23 семенке канабиса и дробилицу.
Полиција овог младића, наводе у Полицијској управи у Бору, терети да је извршио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, али и да је познаницима омогућавао да конзумирају марихуану.
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)