ЋУТАО ДА МУ ЈЕ ОТАЦ МРТАВ КАКО БИ ПРИМАО ЊЕГОВУ ПЕНЗИЈУ: Нови детаљи истраге против сина који је закопао Бранислава у поду куће
ПОВОДОМ истраге која се води везано за сазнања да је Дејан Д. (53) након смрти закопао преминулог оца Бранислава Д.(79), у поду куће, у којој је старац живео, у улици Тошин бунар 68, огласило се Треће ОЈТ у Београду, које води провере везано за овај случај, о новим детаљима.
Фото: И. Маринковић
Тако сазнајемо да је Дејан у тужилаштво својевољно дошао да се пријави и призна шта је урадио још 2016. године са оцем, а "због гриже савести".
- Признао је да је то учинио како би и даље подизао очеву пензију, за шта је одраније имао овлашћење - кажу из Тужилаштва.
- Тако је, за ових осам година од очеве смрти, како је сам признао, подигао око 40.000 евра.
Њему, за сада, Треће ОЈТ на терет ставља кривично дело преваре, за које закон прописује казну од две до десет година затвора.
Истовремено, Више јавно тужилаштво наложило је друге доказне радње, међу којима и обдукцију и токсикологију пронађених костију и лобање.
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)