ТУКЛИ ДВОЈИЦУ МЛАДИЋА И ПОЛОМИЛИ ИМ СВА СТАКЛА НА АУТОМОБИЛУ: Ухапшени осумњичени насилници

Игор Митић
Игор Митић

09. 05. 2024. у 15:45

ПРИПАДНИЦИ полиције у Бојнику ухапсили су тројицу мушкараца, из околине овог места, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело насилничко понашање.

ТУКЛИ ДВОЈИЦУ МЛАДИЋА И ПОЛОМИЛИ ИМ СВА СТАКЛА НА АУТОМОБИЛУ: Ухапшени осумњичени насилници

Фото: Новости

Сумња се да су Г.С.(20), П.Р.(33) и С.М.(29), 6. маја ове године, са још једном особом за којом се интензивно трага, са два возила препречили пут двојици младића који су били у свом аутомобилу, а потом дрвеним моткама поломили сва стакла на њиховом возилу и задали им више удараца.

Осумњиченима је, по овлашћењу основног јавног тужиоца у Лебану, одређено задржавање до 48 сати и они су, уз кривичне пријаве, приведени тужилаштву.

Након саслушања, на предлог тужиоца, судија за претходни поступак одредио им је притвор до 30 дана.

БОНУС ВИДЕО: РУЖНЕ СЦЕНЕ НА ЗЛАТИБОРУ - Потукли се родитељи малих фудбалера

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину