БОГАТ УЛОВ ПОЛИЦИЈЕ И ЦАРИНИКА НА ХОРГОШУ: Луксузни сатови, дијаманти, златници и смарагди (ФОТО)
ЦАРИНИЦИ на Хоргошу су у сарадњи са полицијом запленили непријављени златни накит и колекцију луксузних сатова у вредности од 357.000 евра.
FOTO : Uprava carine
Непријављени накит и сатови су откривени у мерцедесу страних регистарских ознака, којим је трочлана породица страних држављана путовала из Беча ка Београду.
Упитани да ли имају нешто да пријаве, путници су одговорили одречно, али је детаљним прегледом утврђено да се у породичном пртљагу налази прегршт драгоцености које је возач, према сопственој изјави, наводно заборавио да пријави због преоптерећености пословним обавезама.
Цариници су у пртљагу пронашли више од 200 дуката Франц Јозеф вредних више од 40.000 евра и чак седам ручних часовника светски познатих марки вредности од три па до 150.000 евра.
У пртљаг је, поред сатова, био запакован и вредан златни накит, и то два сета златног накита са дијамантима и смарагдима, више наруквица, огрлица, минђуша, привезака, прстења као и једна златна медаља.
Препоручујемо
ОБОРЕНА ДЕВОЈКА (22) У ВОЈВОДЕ СТЕПЕ: Хитно пребачена у Ургентни центар
13. 12. 2025. у 07:10
УКИНУТА ПРЕСУДА ЗА УБИСТВО У БЕЛВИЛУ: Апелација наложила поновно суђење
12. 12. 2025. у 22:33
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)