ПОКУШАЈ УБИСТВА У КОВИНУ: Ћупријац ножем избо Јагодинца, па побегао
САРАДЊОМ панчевачке и јагодинске полиције, у Јагодини је ухапшен Ђ. П. (25) из Ћуприје, који се сумњичи да је јуче у околини јужнобанатског места Ковин извршио кривично дело убиство у покушају.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Он је, како се наводи у саопштењу МУП-а, у једној кући физички напао 39-годишњег мушкарца из Јагодине и три пута га ножем убо у леђа, па побегао. Полиција га је убрзо пронашла и ухапсила у Јагодини.
Претресом куће у околини Ковина, коју је користио осумњичени, пронађена је мања количина марихуане, као и таблете са листе психоактивних супстанци, па ће против њега, након вештачења, бити поднета и кривична пријава за неовлашћено држање опојних дрога.
Ђ. П. се тренутно налази у притвору од 48 сати, након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Смедереву.
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)