ЗАПЛЕЊЕНО ВИШЕ ОД КИЛОГРАМ НАРКОТИКА: У Новом Саду ухапшен осумњичени за трговину дрогом
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду запленили су више од килограм наркотика и ухапсили С. Ш. (41) из овог града, због постојања основа сумње да је починио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
фото В Митрић
Полиција је, претресом стана осумњиченог, пронашла 1,126 килограма амфетамина, 43 грама хероина, мању количину марихуане, дигиталну вагу за прецизнo мерење и новац, у домаћој и страној валути, за који се сумња да потиче од продаје наркотика.
С. Ш. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
БОНУС ВИДЕО - ДР НОВОСТИ: Како бити емоционално интелигентнији?
Препоручујемо
ДЕЈАН И РАДОВАН РАЊЕНИ У ДЕЧАНИМА: У пуцњави повређени двојица Срба и Албанац
13. 01. 2026. у 10:44
ДЕТАЉИ СТРАВИЧНЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД ЛАСТЕ: Повређено шест особа, од тога троје деце
12. 01. 2026. у 22:01
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)