ЗАДРЖАН НА 48 САТИ: Књажевчанину пронашли вагицу и 63 грама марихуане
КЊАЖЕВАЧКА полиција ухапсила свог четврдесетогодишњег суграђанина кога терети да је производио и продавао опојне дроге.
ФОТО: С. М. Јовановић
Припадници Министарства унутрашњих послова у Kњажевцу ухапсили су Н. Н. (40) из околине Књажевца, код кога су приликом претреса куће коју користи пронашли 63 грама марихуане и вагицу за прецизно мерење.
Осумњиченом је, по налогу тужиоца, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Зајечару.
ВЕЛИКИ СТРАХ ЗАВЛАДАО У ЕВРОПИ Зеленског упозоравају: "Ништа не потписуј"
ЕВРОПСКИ челници потајно саветују украјинског председника Володимира Зеленског да буде опрезан поводом напора Сједињених Држава да постигну мировни споразум са Русијом.
07. 12. 2025. у 08:38
НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар
ОТКРИВЕНИ су нови детаљи из истраге трагичне саобраћајне несреће у којој су страдали Ана Радовић (20) и Александар Масалушић (37).
07. 12. 2025. у 07:16
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)