ЦРЕПОМ РАЗБИЛИ ВРАТА, ПА ОПЉАЧКАЛИ ПРОДАВНИЦУ: Разбојништво у Шапцу, направили штету и оробили радњу!
ПРОДАВНИЦА у Улици краља Милана у Шапцу опљачкана је вечерас око 20 часова, преносе Шабачке вести.
Фото: Н. Скендерија
-Вечерас око 20 часова, у Улици краља Милана је дошло до пљачке продавнице, јављају нам суграђани са терена. Улазна врата су разбијена црепом. Полиција је изашла на лице места и извршила увиђај, наведено је на Инстаграм страници Вести Шабац.
Полиција је изашла на лице места и извршила увиђај.
(Курир.рс)
БОНУС ВИДЕО - ШОЈГУ ИЗНЕО ПОДАТКЕ О КОНТРАОФАНЗИВИ Украјина изгубила 125.000 војника и 16.000 комада војне технике
Препоручујемо
ОКО ШКОЛА 800 ПОЛИЦАЈАЦА: Јуче почело друго полугодиште у школама
23. 01. 2024. у 11:48
УЖАС У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Пронађено тело на тротоару, полиција хитно изашла на терен
20. 01. 2024. у 08:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)