УДАРИО У ГЛАВУ ЗАПОСЛЕНОГ У МИНИСТАРСТВУ: Нападач пуштен да се брани са слободе
У Вишем јавном тужилаштву у Београду данас је саслушан Душан Т. М. (23) због сумње да је 25. децембра 2023. године током протеста испред зграде Министарства државне управе и локалне самоуправе у Бирчаниновој улици с леђа руком ударио у пределу главе запосленог у том министарству, који је покушавао да изађе из зграде са својим колегама.
Фото: П. Милошевић
Осумњичени је на саслушању негирао извршење кривичног дела насилнично понашање на спортској приредби или јавном скупу, које му се ставља на терет.
После саслушања тужилаштво је Душану Т. М., који је неосуђиван, укинуло задржавање и он ће се у даљем току поступка бранити са слободе.
Препоручујемо
УХАПШЕН И МЛАЂИ СИН (16): Одмотава се клупко убиства Александра Лазовића (40) у Руми
06. 07. 2026. у 21:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)