КРАЛИ СИРОВИНЕ: Седам особа из Бора и Деспотовца ухваћени у шуми са украденим бакарним таблама и лимом

У шуми на Ртњу затечено седам особа из Бора и Деспотовца са око 430 килограма украдених бакарних табли и лима.

КРАЛИ СИРОВИНЕ: Седам особа из Бора и Деспотовца ухваћени у шуми са украденим бакарним таблама и лимом

Д. Новковић

Група од седам особа из Бора и околине Деспотовца осумњичена је да су починили тешку крађу јер су из једне кинеске компаније крали бакарне табле и лим.

Полиција је петорицу мушкараца из Бора старости 52, 40, 36, 33 и 22 године и двоје из околине Деспотовца старости 29 и 24 затекла у шуми на Ртњу са 157 килограма лима и 273 килограма бакарне табле, за које се сумња да су украдени из једне кинеске компаније.

Украдени предмети биће враћени власнику, а против осумњичених ће бити поднете кривичне пријаве у редовном поступку.

Полиција је и пре пар дана ухапсила  Д. П. (33) и А. А. (23) из околине Деспотовца, код којих је у гепеку „мерцедеса“ пронашла око 420 килограма бакарних табли које су, како се сумња, украдене из једне фирме која се бави испитивањем руда. Они се терете због прикривања доказа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)