ПОДИГНУТА ОПТУЖНИЦА ЗБОГ ПРИНУДЕ: Треће ОЈТ тражи годину и осам месеци затвора за Београђанина (37)
Треће основно јавно тужилаштво у Београду је поднело оптужни предлог против М.М. (37) због сумње да је 4.новембра у Сурчину, у улици Рибарска испред броја 5, извршио принуду. .
Танјуг
М.М. је својим аутомобилом пратио возило којим је управљао оштећени, па када га је сустигао, претњом тешком телесном повредом је покушао да га принуди да му врати дуговани новац.
Треће основно јавно тужилаштво у Београду је предложило надлежном суду да након одржаног главног претреса окривљеног огласи кривим и осуди на казну затвора у трајању од једне године и 8 месеци.
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)