ХАОС У БЕОГРАДУ: Ухапшен мушкарац који је вичући улетео у двориште џамије па запосленом претио скалпелом

Дејана Калинић
Дејана Калинић

13. 11. 2023. у 21:18

М.К. (48) ухапшен је вечерас јер је претио верницима у дворишту џамије у Господар Јевремовој у Београду.

ХАОС У БЕОГРАДУ: Ухапшен мушкарац који је вичући улетео у двориште џамије па запосленом претио скалпелом

Фото: Профимедиа/Илустрација

Он је, како сазнаје "Блиц", током 5. дневне вечерње молитве улетео у двориште џамије вичући како све муслимане треба побити, псовао им матер и претио секретару џамије скалпелом.

М.К. је, према сазнањима медија, ухапшен по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду због кривичног дела Изазивање расне, националне и верске мржње и нетрпељивости.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?