ХАПШЕЊЕ У ДИМИТРОВГРАДУ: У кући скривао ручне бомбе и 214 метака

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

08. 10. 2023. у 19:15

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих пословау Неготину и Станице граничне полиције Димитровград ухапсили су Н. К. (36) из овог града

ХАПШЕЊЕ У ДИМИТРОВГРАДУ: У кући скривао ручне бомбе и 214 метака

Д. Новковић

Он је приведен због постојања основа сумње да је извршио кривична дела недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја, као и недозвољена трговина и недозвољено складиштење робе.

Полиција је приликом претреса куће у којој осумњичени живи пронашла и одузела три ручне бомбе, 214 метака различитог калибра и 108 разних типова бицикала.

По налогу тужиоца осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичне пријаве, бити спроведен у Основно јавно тужилаштво у Неготину.

(Телеграф.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Нови силовит удар Ирана; Техеран тврди да је Али Хамнеи жив (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Нови силовит удар Ирана; Техеран тврди да је Али Хамнеи жив (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

Коментари (1)

ОТАЦ ГОЈКО НАГЛАШАВА: Није грех постити само 7 дана и ићи на причест, АЛИ...