ОДРЕЂЕН МУ ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Гранични полицајац осумњичен за покушај силовања Румунке на Ђердапу
ВИШИ суд у Неготину одредио је данас притвор до 30 дана полицијском службенику Граничне полиције Кладово Љ. Б. због сумње да је 25. јула на граничном прелазу Ђердап покушао да силује Румунку.
Фото: С.М.Јовановић
Притвор му је одређен због сумње да би утицао на сведоке и због узнемирења јавности.
Он је претходно саслушан у Вишем јавном тужилаштву у Неготину.
Румунка је покушај силовања пријавила када се вратила у своју земљу.
БОНУС ВИДЕО:
"Новости" у Хајдукову код Суботице после окршаја миграната
Препоручујемо
САОБРАЈАЋНА КОНТРОЛА У БОРУ И НЕГОТИНУ: Возили под дејством алкохола и опијата
12. 09. 2023. у 13:41
ОТВОРЕНИ 57. „МОКРАЊЧЕВИ ДАНИ“: Мокрањчева статуета турском хору (ФОТО)
10. 09. 2023. у 10:38
ЗБОГ ДЕМЕНЦИЈЕ НИЈЕ ИЗНЕО ОДБРАНУ: Почело суђење инструктору јахања Милошу Ђукићу
11. 09. 2023. у 10:39
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)