ПИЈАН ВОЗИО НЕРЕГИСТРОВАН АУТО: Чачанска полиција искључила из саобраћаја бахатог возача
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Горњем Милановцу искључили су из саобраћаја тридесетчетворогодишњег возача "голфа", који је возио у стању потпуне алкохолисаности, са 2,05 промила алкохола у организму.
Фото: П. Милошевић
Возачу је одређено задржавање до 12 часова и против њега ће бити поднета одговарајућа прекршајна пријава.
(Пинк)
Препоручујемо
ТЕШКА НЕСРЕЋА У ВРАНИЋУ: Петоро повређених у директном судару два аутомобила
16. 02. 2023. у 20:28
КОМЕ СА СЛИКЕ БИСТЕ ПРВО ПОМОГЛИ? Тест који открива истину о вашој личности
16. 02. 2023. у 17:05
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)