"НОВОСТИ" СА РОДИТЕЉИМА ИСПРЕД ВРТИЋА У КОМ СЕ ДЕСИО ИНЦИДЕНТ: "Сигурни смо да су други разлози позадина целе приче" (ФОТО)
Предшколска установа у којој се, наводно, догодио инцидент, у којем су двојица шестогодишњака сексуално напаствовала вршњака, данас је била "под опсадом" неколико инспекција.
Фото: Н.Скендерија
Како нам је речено, запослени из "Повратка у природи" за сада не желе да се оглашавају, две док надлежни не окончају провере.
- Установа ради нормално, као и до сада - кажу из вртића.
- Имали смо две инспекције, сви раде свој посао, а шта ће на крају бити, видећемо. Кад се све заврши, тада ћемо изаћи у јавност са информацијама.
Родитељи, које смо затекли да долазе по своју децу, шокирани су причом о наводном вршњачком и сексуалном напаствовању:
- То је немогуће. Вртић је под видео надзором, имају квалитетно особље и васпитаче и као родитељ троје деце, више сам него задовољна. Апсолутно тврдим да су у вртићу најбезбеднији.
И други родитељи су сличног мишљења и јавно изражавају сумњу у истинитост инцидента који се, наводно, збио. Нико не жели да коментарише детаље. Ипак, кажу да је сигурно "нешто друго по среди", да се вероватно сасвим други разлози крију иза позадине целе приче, а да сад, због свега - трпе и деца и родитељи и васпитачи.
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (2)